WERNISAŻ PROJEKTU - 10 LISTOPADA

10 listopada na podwórku oraz w pomieszczeniach Wspólnoty Mieszkaniowej przy Żeromskiego 66/72A odbędzie się uroczysty wernisaż instalacji powstałej w ramach projektu Fontanna-nie-Wodotrysk. Zapraszamy wszystkich!

POWSTAŁ PROJEKT REALIZACYJNY

BIURO PROJEKTÓW wykonało projekt Fontanny-Nie-Wodotrysku. Instalacja przeznaczona jest zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych i sprowadza się do prostej formy, która nie dominuje ani kształtem ani kolorem w przestrzeni podwórka

POSIEDZENIE "RADY MĄDRYCH GŁÓW"

Na burzliwym posiedzeniu "Rady Mądrych Głów" w składzie: Maria Rauch, Tomasz Żemojcin, Edyta Ołdak, pani Jurek i Monika Osinkowska, jury zdecydowało, że wszystkie koncepcje są warte zrealizowania i projekt koncepcyjny nowej Fontanny powinien je wszystkie uwzględniać

RUSZYŁY WARSZTATY

6 października 2012 miały miejsce warsztaty z mieszkańcami podwórka przy Żeromskiego 66/72A. Uczestnicy mieli szansę podzielić się swoimi pomysłami na nową fontannę-Nie-Wodotrysk. Powstały ciekawe koncepcje, którym przyjrzymy się z pomocą "Rady Mądrych Głów" - specjalnie na tę okazję powołaną Komisją Ekspertów.

POSZERZA SIĘ GALERIA HISTORYCZNYCH ZDJĘĆ Z PODWÓRKA

Dziękujemy wszystkim mieszkańcom podwórka przy skrzyżowaniu ul. Żeromskiego i Reymonta za udostępnienie archiwalnych zdjęć. Na wielu z nich widać jaką radość i ulgę w upały sprawiała nie funkcjonująca już dziś fontanna. Jeśli jesteś w posiadaniu zdjęć lub informacji na temat fontanny i podwórka zapraszamy do podzielenia się nimi.